Blog

Ubytování Praha 10

Ubytování Praha 10

Jak jsme Vás již informovali v předchozích článcích, v hlavním městě se koná mnoho akcí, kterých stojí za to se zúčastnit. Zmínili jsme například koncert známé zpěvačky Pink, který se konal 10. 5. 2013 v O2 Areně, koncert Bon Joviho v Edenu, konající se 24. června 2013 a mnoho dalších koncertů, sportovních a kulturních akcí.

Pokud nejste z Prahy nebo z České republiky a potřebujete někde přenocovat jednu nebo více nocí, máme pro Vás nabídku ubytování. Praha 10 je výborná lokalita a právě zde se nachází náš hotel Slavia. Z hotelu je to jen pár metrů ke stadionu Eden, kde se koná mnoho sportovních i kulturních akcí a také k dalším sportovním areálům. Je zde ragbyové hřiště, hřiště na pozemní hokej, fotbal, bazén a další. Přesto se ale hotel nachází na klidném místě a díky dobrému spojení městské hromadné dopravy jen pár minut od centra. V našem hotelu máte k dispozici jedno-, dvou-, tří- nebo čtyř- lůžkové pokoje s bezbariérovým přístupem za rozumnou cenu.

Blíží se léto a s ním mnoho akcí, proto neváhejte a využijte nabízené ubytování. Praha 10 Vás jistě nadchne svými možnostmi. Nudit se rozhodně nebudete.

0