Blog

Program Národního divadla

Program Národního divadla

Pokud plánujete navštívit nějaké divadelní představení, tak proč nejít rovnou do Národního divadla, které v říjnu nabízí mnoho představení rozličných žánrů.
V následujícím měsíci se můžete těšit rovnou na šest různých operních představení, včetně jedné premiéry. Pád Arkuna, poslední scénické dílo Zděňka Fibicha v režii Jiřího Heřmana má premiéru již v sobotu 9.10.2014. Další opery, které budou uvedeny, jsou například Rusalka, Libuše nebo třeba Carmen. Zapomenout ale nesmíme ani na činohru, která představí například představení Strakonický dudák, Radúz a Mahulena, Ze života hmyzu nebo již patnáctým rokem uváděné představení  Sluha dvou pánů, kde svou životní roli hraje Miroslav Donutil. Toto představení bude mít letos již 550. reprízu, což jasně ukazuje jeho kvalitu. Národní divadlo uvede v říjnu také několik představení baletu a to například Popelku nebo Čarodějova učně.
Pro rezervaci vstupenek navštivte stránky www.narodni-divadlo.cz, kde jsou k dostání vstupenky od 100Kč. Po kulturním zážitku v jedné z nejkrásnějších budov v Praze se můžete ubytovat v našem Hotelu Slavia.

Pokud plánujete navštívit nějaké divadelní představení, tak proč nejít rovnou do Národního divadla, které v říjnu nabízí mnoho představení rozličných žánrů.

V následujícím měsíci se můžete těšit rovnou na šest různých operních představení, včetně jedné premiéry. Pád Arkuna, poslední scénické dílo Zděňka Fibicha v režii Jiřího Heřmana má premiéru již v sobotu 9.10.2014. Další opery, které budou uvedeny, jsou například Rusalka, Libuše nebo třeba Carmen. Zapomenout ale nesmíme ani na činohru, která představí například představení Strakonický dudák, Radúz a Mahulena, Ze života hmyzu nebo již patnáctým rokem uváděné představení  Sluha dvou pánů, kde svou životní roli hraje Miroslav Donutil. Toto představení bude mít letos již 550. reprízu, což jasně ukazuje jeho kvalitu. Národní divadlo uvede v říjnu také několik představení baletu a to například Popelku nebo Čarodějova učně.

Pro rezervaci vstupenek navštivte stránky www.narodni-divadlo.cz, kde jsou k dostání vstupenky od 100Kč. Po kulturním zážitku v jedné z nejkrásnějších budov v Praze se můžete ubytovat v našem Hotelu Slavia.

0