Blog

Pink Tour 2013 v Praze

Po třech letech se do hlavního města České republiky vrací celosvětově uznávaná americká popová zpěvačka Pink. Tour 2013 nese označení podle jejího posledního alba s názvem The Truth About Love. V roce 2010 při koncertě v Edenu v rámci evropského  Summer Carnival Tour Pink doslova omámila české fanoušky svojí show a kritika její poslední desky dává tušít, že něco podobného se bude opakovat.

Aktuální album je v pořadí šestým studiovým albem, pokud nepočítáme desku Greatest Hits So Far obsahující výběr její dosavadní tvorby.  Již nyní se na Britských ostrovech stal pilotní song  „Blow Me“ jedním z nejhranějších, což se zpěvačce podařilo vůbec poprvé. Velmi kladné recenze přicházejí ovšem z celého světa.

Zpěvačka Pink je několikanásobnou držitelkou ocenění Grammy, MTV Video Music Awards, MTV Music Awards a mnoha dalších. Celkem 15 jejích songů se umístilo na prvním místě hitparád alespoň v jedné zemi. Mezi nejúspěšnější písně v českých rádiích patří songy „Get the Party Started“, „Stupid Girls“, „Dear Mr. President“, nebo „Family Portret“. Mimo hudební scény se například objevila ve filmech Charlieho andílci: Na plný pecky, nebo Rollerball.

Pink tour po evropě navazuje na program koncertů po USA a Kanadě a celkem jí zde čeká 25 koncertů. V pátek 10. května zavítá Pink do pražské O2 arény.

Pokud se chystáte na koncert Pink a  stále přemýšlíte nad vhodným ubytováním v Praze, dovolujeme si Vám nabídnout náš cenově velmi dostupný a příjemný hotel Slavia! 

0