Blog

Nickelback koncert (7. 11. 2013)

Nickelback koncert (7. 11. 2013)

Další akcí, kterou byste si v Praze neměli nechat ujít, je koncert kapely Nickelback. Praha, přesněji O2 arena, hostí mnoho koncertů a tento je jeden z nich. Koná se 7. listopadu 2013 od 20 hodin.
Nickelback je kanadská rocková skupina, která se proslavila v roce 2001 svým pilotním singlem  „How You Remind Me“ a následným albem „Silver Side Up“.
Čeští fanoušci si kapelu užijí naživo poprvé, protože v rámci loňského evropského turné, které bylo beznadějně vyprodané, se v Čechách kapela nezastavila. Letošní turné nazvané  „The hits“ to ale napraví a udělá radost nejednomu fandovi. Lístky jsou v prodeji od 15. 3. 2013 a k dostání jsou od 990 Kč do 1490 Kč.
Frontman kapely, Chad Kroeger, prozradil, že na turné zazní všechny hity posledních deseti let, jako jsou například , „Photograph“, „How You Remind Me“ „Burn It To The Ground“ a „Rockstar“ i současné hity  „Bottoms Up“, „Lullaby“, „When We Stand Together“ a „Trying Not To Love You“.
Kapela Nickelback má za sebou mnoho úspěchů. V roce 2009 byla časopisem Billboard zvolena  „Kapelou desetiletí“, obdržela tři ceny American Music Awards, dvanáctkrát získala ocenění Juno Awards a dosáhla pěti nominací na cenu Grammy. To vše je zárukou, že koncert Nickelback bude nezapomenutelným zážitkem, který byste si neměli nechat ujít. Praha 10 je od O2 areny vzdálená pouze 30 minut jízdy městskou hromadnou dopravou, takže není nic snadnějšího než se ubytovat v našem hotelu a vydat se na koncert.

0