Blog

Muzeum voskových figurín

Muzeum voskových figurín

Angelina Jolie a Brad Pitt v Praze! A s nimi dalších téměř sto celebrit a historických postav můžete potkat v nově otevřeném Muzeu voskových figurín Grévin.

Na 3000 metrech čtverečních plných interaktivní zábavy se setkáte s postavami významnými pro českou historii jako například Karel IV. nebo Rudolf II. Dále můžete vidět osobnosti od Bedřicha Smetany až po Dominika Haška nebo Petra Čecha. Samozřejmě zde nezapomněli ani na hvězdy Hollywoodu, jako jsou výše zmínění Angelina s Bradem, Nicolas Cage nebo George Clooney. Během prohlídky si také můžete vytvořit vlastní 3D voskovou figurínu nebo si zasportovat s nejlepšími sportovci na konzoli Wii. Prohlídku, která vám zabere zhruba hodinu a půl můžete zakončit něčím k snědku nebo šálkem kávy přímo v příjemném přítmí muzea.

Otvírací doba Muzea voskových figurín Grévin je otevřeno každý den od 10:00 do 19:00 a vstupné pro dospělého je 430 Kč. Po příjemně stráveném dnu se můžete ubytovat v Hotelu Slavia, kde vám rádi pomohou s rezervací vstupenek.

0