Blog

Matějská pouť v Praze

Matějská pouť v Praze

Matějská pouť je největší poutí v České republice a rozhodně doporučujeme ji navštívit. Od 1.3. do 21.4.2014 probíhá její 51. ročník, který přinese opět mnoho novinek!
Pořadatelé Matějské pouti pro Vás letos připravili přes 120 atrakcí z mnoha států Evropy, které jsou určeny nejen pro děti, ale také pro dospělé. Dětem  do 10 let je určeno okolo 30 rozličných atrakcí mezi které patří například oblíbená autíčka, různé druhy kolotočů, nafukovací skákadla nebo vláčky. Starší návštěvníci si mohou vybírat z atrakcí, které je pobaví nebo jim nabídnou velkou dávku adrenalinu a ověří jejich odvahu. Pokud si chcete užít báječný a neotřelý výhled na Prahu, můžete využít buď ruského kola, nebo 50 metrů vysokého řetízkového kolotoče. V areálu bude také dostatek stánků, kde budete moct koupit nejen hračky, ale i bižuterii, textil a další. Pro zahnání hladu můžete využít buď řadu restaurací, nebo stánky s občerstvením, které nabízejí vše od cukrovinek, přes klobásu až po pravá pouťová perníková srdce.
Matějská pouť je otevřena mimo pondělí celý týden. Úterý až pátek 14:00 – 21:00, sobota a neděle 10:00 – 22:00. Vstup je 10 Kč ve všední dny a 25Kč o víkendech a svátcích.

0