Blog

Májová pouť v Edenu

Májová pouť v Edenu

Pro květnové návštěvníky hotelu Slavia máme tip na strávení příjemného dne. Legraci si užijí všichni, děti i dospělí.

3. 5. až 27. 5. 2013 se prostory před Nákupním centrem Eden promění na velkou Májovou pouť, kde budou probíhat zajímavé atrakce. Děti si užijí den plný zábavy na kolotoči, trampolínách, ponících nebo na skákacím hradu. Ti odvážnější mohou vyzkoušet aquazorbing. Dospělí se mezitím zabaví procházkou po trzích, což jistě ocení jejich ratolesti, protože zde bude k dostání spousta sladkostí jako jsou perníková srdce, turecký med nebo taky třeba balonky.

A jestli máte skutečně pro strach uděláno, přijďte určitě ve dnech 12. – 13. 5 a 19. – 20. 5. od 14:00 do 18:00 hodin a vyzkoušejte si speciální adrenalinové atrakce zdarma. Na výběr máte z 160 m dlouhého sjezdu na kladce ze střechy NC Eden a aerotrimu, což je atrakce se kterou zažijete jedinečný stav beztíže a dezorientaci v prostoru, jakou jinak zažívají pouze akrobati, piloti nebo kosmonauti.

A nesmíme zapomenout na vystoupení Martina Haricha s kapelou, které se uskuteční 12. května od 15 hodin. Předkapelou budou Diamond Cats.

Protože v první polovině minulého století fungoval na místě současného nákupního centra velký zábavní park, Májová pouť navazuje na tradici a rozšiřuje možnosti města.

0