Blog

Království železnic

Království železnic

Nejen zábavu pro malé návštěvníky nabízí stovky metrů kolejí, desítky modelů vlaků, aut a dalších dopravních prostředků na pozadí významných staveb České republiky, které jsou k vidění v Království železnic v Praze.
V tomto ojedinělém prostoru se kromě výše zmíněného můžete těšit na unikátní střídání dne a noci, které vám umožní vychutnat si také noční provoz na všech silnicích a železnicích. Součástí expozice je také obří model Prahy, který letos doplnilo největší modelové kolejiště ve stření Evropě. Tento exponát znázorňuje Liberecký kraj i s funkční lanovkou na horu Ještěd. V království železnic můžete také navštívit stálou výstavu z historie železnice na našem území. Expozici doplňují interaktivní a audiovizuální prvky, které doplňují vystavené exponáty.
Na 574 čtverečních metrů modelové železnice se můžete jít podívat do ulice Stroupežnického 23, Praha 5 každý den od 9:00 od 19:00 hodin. Dospělé vstupné je 260 Kč a zlevněné 160 Kč.
Pro příjemně strávený den v Praze kontaktujte náš Hotel Slavia, kde najdete příjemné ubytování a poskytneme Vám také bližší informace k této akci.

0