Kontakt

Volné pracovní pozice:

 

Recepční, převážně na noční směny

Kuchařka – Kuchař

 

Rádi bychom vás informovali, že od 1. 2. 2016 došlo ke změně v zákonu o ochraně spotřebitele. Níže uvádíme nejdůležitější změny, které z tohoto zákona pro zákazníky vyplývají.

S účinností od 01. 02. 2016 má zákazník právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o obstarání ubytování.
Subjektem věcně příslušným k řešení mimosoudních spotřebitelských sporů vzniklých ze smluv o ubytování je Česká obchodní inspekce.
Řízení není zpoplatněno, zahajuje se na návrh zákazníka, který musí být podaný nejpozději do 1 roku ode dne, kdy zákazník uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u hotelu Slavia poprvé.

Bližší informace o tomto řízení jsou uvedeny na internetové stránce České obchodní inspekce www.coi.cz.

 

Doprava do hotelu

LETADLEM
LETIŠTĚ RUZYNĚ (50 minut):
Autobusem č. 119 do stanice Dejvická, přestup na trasu metra „A“ do stanice Strašnická, tramvají č. 7 pouze 2 zastávky do stanice Kubánské náměstí nebo pěšky cca 800 m, zastávka je cca 70 m pěšky do hotelu Slavia (Areál SK Slavia Praha).

VLAKEM
HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ (25 – 35 minut):
nádraží leží na trase metra „C“. Je nutné přestoupit na trasu „A“ ve stanici Muzeum, až do stanice Strašnická. Dále pak tramvají  č. 7 pouze 2 zastávky do stanice Kubánské náměstí nebo pěšky cca 800 m, zastávka je cca 70 m pěšky do hotelu Slavia (Areál SK Slavia Praha).

AUTOBUSEM
AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC (30 minut):
Metrem trasy „C“ s přestupem na trasu metra „A“ ve stanici Muzeum až do stanice Strašnická. Dále pak tramvají č. 7 pouze 2 zastávky do stanice Kubánské náměstí nebo pěšky cca 800 m, zastávka je cca 70 m pěšky do hotelu Slavia (Areál SK Slavia Praha).

Metro a denní tramvaje jsou v provozu od 4:45 do 0:00 hodin.
Noční tramvaje jsou v provozu od 0:00 do 4:45 hodin.
Doprava Taxi je non-stop (lze objednat v recepci hotelu Slavia), cca. 15 minut z centra města.
K přepravě MHD nutno zakoupit jízdenku v ceně 24 Kč na 30 minut nebo 32 Kč na 75 minut.

AUTEM
PO DÁLNICI OD BRNA – D1:

http://maps.google.cz/maps?hl=cs&tab=wl

Po dálnici D1 z Brna do Prahy Exit Spořilov/​H.Roztyly/​Chodov/​Centrum a zařaďte se na E55/​E65 , dvouproudovou silnicí, podjedete dálniční most, přes dvě světelné křižovatky a podjedete železniční most. Dále druhou odbočkou doprava do Vladivostocké ulice, projedete kolem stadionu SK SLAVIA a nákupního střediska TESCO. Na jejím konci u stanoviště tramvají odbočíte vpravo a před plaveckým stadiónem SK Slavia opět vpravo k hotelu Slavia.

PO DÁLNICI OD PLZNĚ – D5:

http://maps.google.cz/maps?hl=cs&tab=wl

Po dálnici D5 z Plzně do Prahy Exit 1 a zařaďte se na Pražský okruh/​E50/​R1 směrem na Brno, dvouproudovou silnicí R1 přes Barrandovský most až ke sjezdu Exit 1 Spořilov. Dále doleva pod dálničním mostem, přes dvě světelné křižovatky, pod železničním mostem druhou odbočkou doprava do Vladivostocké ulice, kolem SK SLAVIA EDEN a nákupního střediska TESCO. Na jejím konci u stanoviště tramvají odbočíte vpravo a před plaveckým stadiónem SK Slavia opět vpravo k hotelu Slavia.

 

 


Zvětšit mapu