Blog

Konferenční prostor Praha

Konferenční prostor Praha

Hledáte vhodný konferenční prostor? Praha 10, kde se náš hotel Slavia nachází, je výbornou lokalitou. Hotel se nachází v klidném prostředí sportovního areálu SK Slavia Praha, ale se snadným a rychlým spojením do centra města. Parkování je pro hotelové hosty zdarma přímo u hotelu.

Konferenční prostor, který Vám nabízíme, má kapacitu 39 míst a dále jsou k dispozici dvě restaurace s kapacitou 60 a 70 místy, které je možno využít také pro pořádáni seminářů, školení, firemních večírků, rodinných oslav i dalších akcí. Při organizaci seminářů a školení Vám dále nabízíme možnost zajištění audiovizuální techniky jako je plátno, data projektor, zpětný projektor, flipchart a další prezentační pomůcky. Samozřejmostí je servis občerstvení během přestávek (coffee break), jehož součástí je káva nebo čaj, minerální voda, slané i sladké občerstvení, ovoce atd. Na objednání můžeme zajistit buffet či studenou kuchyni.

Neváhejte a využijte nabízený konferenční prostor. Praha je vhodným místem pro pořádání konferencí nejen pro místní obyvatele, ale pro všechny, kteří chtějí spojit práci se zábavou a chtějí si užít kulturní památky, společenské nebo sportovní akce.

0