Blog

Koncet Kiss Praha

Koncet Kiss Praha

 Kapelu Kiss Vám nemusíme nijak sáhodlouze představovat, ale o tom, že budou mít turné, během něhož dorazí i do Prahy, bychom Vás určitě informovat měli. Nezaváhejte a navštivte koncert Kiss. Praha Vám nabízí mnoho možností, jak strávit příjemných pár dní a zakončit je právě skvělým koncertem.

Kiss, americká rocková skupina, začala vznikat koncem roku 1972 v New Yorku, kdy do původní kapely, Wicked Lester, Gene Simmons a Paul Stanley přijali veterána klubové hudební scény z New Yorku Petere Crisse. Na tehdejších zkouškách začaly vznikat písničky jako Struteer nebo Deuce, hudba začala přitvrzovat a členové skupiny také začali experimentovat se svým vzhledem – vlasy měly upravené trvalou a začali používat make-up. V lednu 1973 se ke skupině připojil sólový kytarista Paul „Ace“ Frehley. V této době vymyslel Gene také nový název kapely Kiss a Ace přišel s nápadem, že by poslední dvě SS mohla být vytvořena z blesků. Od té doby popularita skupiny rostla a do dneška skupina prodala na 100 milionů alb. Ve složení Gene Simmons, Paul Stanley, Tomyy Thayer a Eric Singer vystoupí 14. června 2013 v O2 areně. 23. listopadu byl zahájen předprodej vstupenek na portálech v ceně od 1090 Kč do 1790 Kč.

Pokud byste chtěli koncert Kiss navštívit, ale nejste z Prahy nebo z České republiky a nechtějí se Vám shánět lístky, přijeďte do našeho hotelu Slavia a my Vám lístky zařídíme.

0