Blog

Justin Timberlake konečně v Praze

Justin Timberlake konečně v Praze

Justin Timberlake v Praze! To bude nejen hudba, tanec a světelné efekty, ale hlavně show, která se poprvé představila v New Yorském Brooklinu a která nyní přijíždí přímo do našeho hlavního města.
Po celosvětovém úspěchu Justina Timberlakea s jeho albem The 20/20 Experience přináší tento nezapomenutelný zpěvák a tanečník stejnojmennou tour poprvé i k nám. Justin byl vyhlášen časopisem GQ jako Muž roku a mimo jiné získal také tři ceny American Music Awards, včetně ceny pro nejoblíbenějšího pop/rockového zpěváka. I tento úspěch zapříčinil, že jeho album The 20/20 Experience se stalo nejprodávanějším letošním albem. Toto album také získalo několik platinových ocenění. K zpěvákovým dalším oceněním patří například 9 získaných cen Grammy a 4 získané ceny Emmy Awards. Svou úspěšnou kariéru začal v chlapecké skupině ´N Sync, která byla v devadesátých letech idolem mnoha teenagerů.
Jak se Justin Timberlake od té doby změnil se můžete sami přesvědčit 3.6.2014 v O2 Areně v Praze. Lísky jsou k dostání od 1590 Kč. Vhodné ubytování v Praze Vám poskytne Hotel Slavia, kde Vám pomohou zjistit například i dostupnost vstupenek a další informace.

0