Blog

Bon Jovi v Edenu!

Bon Jovi Tour: Because we can 2013 zavítá do Prahy!

Začátkem léta vystoupí v České republice jedna z nejúspěšnějších rockových kapel na světě. Dne 24. června budou mít fanoušci možnost si užít v pražském Edenu americkou kapelu Bon Jovi. Tour s názvem „Because We Can“ začalo v průběhu února v Severní Americe a postupně se přes jižní Afriku přesune na evropský kontinent. V rámci tour Bon Jovi odehrají 67 koncertů; ten pražský má pak číslo 56 a následuje po vystoupení v Německém Cologne.  

Založení pětičlenné kapely pocházející z New Jersey se datuje na rok 1983. Jméno převzala skupina zkomolením jména zakládajícího frontmana Johna Francise Bongioviho. Ze začátku kapela hrála zejména heavy metal  a hardrock a velmi rychle se stala úspěšnou kapelou. Jejich první album se stejnojmenným názvem „Bon Jovi“ obsahovalo velmi úspěšný hit Runaway, který se umístil na 39. místě v žebříčku Billboard Hot 100. Z následujících dvou alb pak pochází další velmi slavné songy „You Give Love a Bad Name“ a „Livin on a Prayer“.

V devadesátých letech nastal útlum v činnosti, nicméně na konci této dekády vydali Bon Jovi desku Crush s bez pochyb nejslavnějším hitem „It´s My Life“.  Hudební styl kapely se pomalu začal ubírat do pop rocku. Do současnosti vydala kapela 12 studiových alb, z nichž nejedno se může pochlubit oceněním platinové

Bon Jovi se v rámci svého tour vrací do Prahy po 10 letech. Naposled vystoupili v roce 1993 na Strahově s předskokany Billy Idol a Little Angels. Frontman kapely Jon Bon Jovi se nechal slyšet, že během koncertu určitě zazní jejich neslavnější hity a zbytek bude doplněn mimo jiné podle aktuální nálady kapely a fanoušků. Částka za lístky na stání začíná na 1690 kč a sezení v rozích arény na 1590 kč.

Pokud vážíte cestu na tento jedinečný zážitek z daleka, dovolujeme si Vám nabídnout levné ubytování hned vedle edenské arény! Náš Hotel Slavia nabízí velmi kvalitní služby za rozumnou cenu.

0