+420 267 312 471 info@slaviahotel.com

Festival Miluj svůj život

Festival Miluj svůj život

Ve dnech 11.-13.03.2016 můžete navštívit v Praze v pořadí již 45. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT.

V průběhu tří dnů budete mít možnost shlédnout přednášky, zapojit se do pracovních dílen a zážitkové programy, které si pro Vás připravilo více než 150 účinkujících, přednášejících a lektorů z České republiky i ze zahraničí. V programu jsou také intenzivní pracovní dílny a další program z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.

Představí se Vám filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito, režisér a scénárista Igor Chaun, „konopná doktorka“ MUDr. Jana Budařová, PhDr. Ing. Adolf Inneman , PhDr. Miluše Kubíčková CSc., Vadim Šiškin (Rusko), PhDr. Bhagwant Singh Sandhu CSc. (Indie), Juan Carlos Pacaya Gomez (Peru), Štefan Zakuťanský (Slovensko), Seymour Koblin (USA).

Mezi další doprovodný program patří již tradičně velká prodejní výstava, kde bude možné nalézt širokou nabídku zboží a služeb. Součástí výstavy budou také oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny. Program bude probíhat denně od 10.00 do 21.00 hodin.

V areálu bude možné navštívit čajovnu a stánky s občerstvením. Nabízeny budou pokrmy převážně vegetariánské, makrobiotické a raw. Podrobný program festivalu další informace najdete na http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/.

Můžete se ubytovat v našem hotelu.


No description.Please update your profile.